Aktualności

paź19

Jak dobrać wannę do wzrostu?

Wanna nieodłącznie kojarzy się z relaksem, miejscem, gdzie można odpocząć od codziennych zmagań, pomyśleć na spokojnie o różnych rzeczach. Żeby jednak kąpiel była przyjemnością, wanna musi być wygodna. W tym artykule podpowiadamy więc, jak dobrać wannę do wzrostu.

paź  19
Więcej
paź19

Co daje jazda na rowerku stacjonarnym?

W dzisiejszych czasach otyłość czy też nadwaga to problem, który może dotyczyć każdego – młodszych, starszych, bogatych, biednych. Z drugiej strony żyjemy w świecie, gdzie świadomość na temat potrzeby zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej jest duża. Dlaczego więc tak trudno niektórym osiągnąć dobrą formę, utrzymać odpowiednią wagę? W tym artykule postaramy się znaleźć receptę na poprawę kondycji naszego organizmu. Motywem przewodnim będzie rower stacjonarny, ponieważ jazda na tym sprzęcie to świetny sposób na zrealizowanie tego celu.

paź  19
Więcej
paź19

Jak odnowić leżak ogrodowy?

Meble ogrodowe z oczywistych względów narażone są na działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy promieniowanie słoneczne. Po pewnym czasie nawet najlepszy i najtrwalszy leżak będzie miał widoczne zniszczenia. Czy w związku z tym trzeba kupować nowe meble ogrodowe? Niekoniecznie, zazwyczaj ślady użytkowania nie są aż tak duże, by nie można było odnowić leżaka. Jak to zrobić? O tym w artykule.

paź  19
Więcej
wrz15

Jaki rower treningowy stacjonarny kupić?

Jaki rower treningowy stacjonarny kupić? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które chcą szlifować formę we własnym domu, mieć taką możliwość przez cały rok. Przyjrzyjmy się zatem, co mamy do wyboru i w jakiej cenie.

wrz  15
Więcej
wrz15

Bieżnia treningowa do 1000 zł

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że profesjonalną bieżnię elektryczną można już kupić za zaledwie kilkaset złotych. Niektórzy z kolei mają obawy, czy tańszy sprzęt sprawdzi się na dłuższą metę. W tym artykule rozwiewamy wątpliwości, a zarazem pokazujemy dwa modele, na który nie wydamy więcej niż 1000 zł. 

wrz  15
Więcej
wrz10

Jaki orbitrek do domu?

Ciepłe, długie dni już za nami, a to oznacza, że nieco skracają się możliwości trenowania na świeżym powietrzu. Mało kto lubi biegać po ciemku, przy niskich temperaturach. Szkoda jednak rezygnować z aktywności fizycznej, bo to świetny sposób na kondycję, sylwetkę i dobre samopoczucie. 

wrz  10
Więcej
sie25

Rower stacjonarny dla wysokich


Przymierzając się do kupna roweru stacjonarnego, warto pamiętać o jednej rzeczy – niektóre modele mogą być nieodpowiednie dla wysokiej osoby. Najczęstsze problemy to zbyt częste uderzenia kolanami w kierownicę lub konsolę, ale też czujemy się niekomfortowo, kiedy siedzenie nie cofa się wystarczająco daleko. Poczucie niestabilności z powodu braku niższego środka ciężkości może być również problemem w przypadku cienkich pionowych rowerów treningowych.

sie  25
Więcej
sie25

Bieżnia elektryczna do 2000 zł


Czasy, kiedy bieżnie elektryczne można było zobaczyć tylko na siłowni, dawno minęły. Dziś jest to sprzęt, na który może pozwolić sobie praktycznie każdy. W tym artykule zaprezentujemy właśnie takie modele, których cena nie przekracza 2000 zł.

sie  25
Więcej
sie25

Jaki rower stacjonarny dla seniora?

Dla każdego człowieka dbanie o zdrowie powinno być priorytetem. Tym bardziej dla seniorów, którzy z racji sędziwego wieku narażeni są na różne dolegliwości. Jak więc utrzymać dobrą kondycję organizmu po 60? Nie jest to trudne, wystarczy połączyć właściwą dietę i regularną aktywność fizyczną. W tym drugim przypadku dobrym rozwiązaniem jest rower stacjonarny.

sie  25
Więcej
lip29

Bieżnia elektryczna - jaką wybrać?

Bieganie to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie dobrej formy, zarówno tej fizycznej jak i psychicznej. Naukowcy uważają zresztą, że ludzie są stworzeni do biegania, to nasza naturalna aktywność od samego początku gatunku. Z naukowcami nie ma więc co się kłócić, warto przytoczyć jednak najważniejsze zalety biegania oraz zaproponować profesjonalny sprzęt do uprawnia tego sportu – bieżnie.

lip  29
Więcej